Servis

salto-systems-servisNaše společnost zajišťuje kromě návrhu a dodávek nových přístupových systémů Salto také jejich kompletní správu a servis.

Všichni technici jsou vyškoleni firmou Salto Systems, S.L. a pomohou Vám s řešením problémů jak na mechanické bázi tak s odstraněním softwarových chyb. Softwarové a konfigurační problémy jsem schopni řešit formou vzdálené podpory. Zákazníkovi v takovém případě nejsou účtovány žádné náklady na dopravu technika.

Jsme připravení zákazníkům pomoci také například s přenosem systému na nový server, zajištěním potřebných úrovní přístupu nebo s realizací vzdáleného přístupu do systému z počítačů mimo objekt.
V současné době také často řešíme požadavky klientů na instalaci obslužného software SPACE, Pro Access nebo HAMS do virtualizovaných prostředí VMWare (případně i dalších)

Zákazníkům nabízíme pravidelné roční kontroly systémů při kterých jsou v jednotkách aktualizována data a také aktualizován firmware na poslední dostupnou verzi.

Samozřejmostí jsou dodávky Salto nosičů jako jsou kontaktní (smart) karty, bezkontaktní karty (ultralight, 1K 4K) a také přívěšky (FOB), čipy iButton ve verzi ROM i RW. V nabídce máme také silikonové náramky s integrovaným čipem které jsou vhodné pro použití ve wellness a bazénových zónách.

Naprostou většinu nosičů mám dostupné ihned na našem skladě v Praze a můžeme je tak doručit kamkoliv v české republice do 24 hodin.

V případě jakýchkoliv požadavků na servis nebo podporu nás neváhejte kontaktovat.